معرفی و تاریخچه شرکت

شرکت اهوازپلاستیک شرکتی فعال و موفق با سابقه ای درخشان در صنعت بسته بندی درحوزه تولید انواع فیلم وکیسه های  پلی اتیلن و  پلی پروپیلن می باشد . مزیت رقابتی این شرکت تنوع بالای  محصولات ،کیفیت برتر، ارسال سریع و قیمت رقابتی  می باشد. محصولات این شرکت با  نام  تجاری ” نخل ”  به  بازار عرضه می شوند و برند نخل یادآور اطمینان، کیفیت و دوام در صنعت بسته بندی می باشد.

مدیران شرکت اهواز پلاستیک در زمینه تجارت انواع فیلم ها  و کیسه های پلی اتیلنی فعال  بوده و پس از رصد تقاضای موجود  در بازار و نیاز  به تولید در این  بازار تصمیم به تولید  گرفتند.  بدین  ترتیب  اولین کارخانه این شرکت در  سال 1367  تاسیس گردد  و  محصولاتی  از قبیل  انواع فیلم های  LDPE و  HDPE، کیسه خرید فروشگاهی ، کیسه فریزری، کیسه زباله، کیسه نان، نایلکس چاپ دار، سفره یکبار مصرف، دستکش یکبار مصرف را با کیفیت برتر به بازارعرضه نمود و حضوری موفق در این بازار داشته است. سپس مدیران این شرکت  با توجه به شناخت و تجربه کافی  که در این صنعت داشتند در راستای  توسعه بازار و توسعه محصولات  خود  دست به تنوع محصولات  خود زده و محصولات  جدیدی شامل  انواع فیلم استرچ ،  فیلم شیرینک ، کیسه و فیلم سلفون ، نایلون حباب دار  و فوم پلی اتیلنی را به سبد محصولات  خود  افزودند. تمامی محصولات  این شرکت در سایز ها، رنگ ها و ضخامت های  مختلف به درخواست مشتریان گرامی  قابل عرضه می باشد.  همچنین  با توجه  به اهمیت چاپ در صنعت بسته بندی امکان چاپ روی تمامی محصولات شرکت مهیا می باشد.

هم اکنون  واحدهای تولیدی  این  شرکت در شهرک  صنعتی  شمس آباد  تهران مستقر هستند و با استفاده از دستگاه های مدرن و متناسب با  تکنولوژی روز دنیا ، استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه صنعت پتروشیمی ایران و همچنین بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و کاردان  ایرانی  به تولید  محصولات  با کیفیت  برتر مشغول هستند.

مدیران این شرکت در تمام  دوره فعالیت  خود به تولید و توزیع  محصولات با کیفیت برتر و پاسخ  مناسب به تقاضای موجود در این  صنعت اندیشیده اند و از افتخارات این شرکت خدمت به  مشتریان طی دوره 30 ساله فعالیت خود می باشد.

اهداف شرکت

 از اهداف این شرکت تبدیل شدن به شرکتی پیشرو در صنعت بسته بندی درحوزه انواع فیلم و کیسه های بسته بندی، افزایش سهم بازارهای داخلی وخارجی، ورود به بازارهای جدید داخلی و خارجی ،کسب رضایت حداکثری مشتریان ارجمند، کارآفرینی وایجاد محیطی مناسب برای رشد و پیشرفت نیروهای انسانی می باشد.